DOM PRAŁKOWCE nr 1

produkt został dodany do twojej karty
 16 675 13 84

DOM PRAŁKOWCE nr 1

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej wybudowanego wg indywidualnego projektu który spełni wymagania nawet bardzo wymagających klientów, dodatkowo oferujemy to w cenie mieszkania w Przemyślu.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu!!!
kontakt : 515 840 800

Więcej szczegółów

359 000,00 zł

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej wybudowanego, wg. indywidualnego projektu, który spełni wymagania nawet bardzo wymagających klientów, dodatkowo oferujemy to w cenie mieszkania w Przemyślu.


Dom znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na granicy Przemyśla i Prałkowiec. Prezentowane domy cechują nowoczesne bryły budynków. Prezentowane domy są położone w wyjątkowym miejscu, z jednej strony jest to teren zielony, cichy i spokojny. Z drugiej natomiast osiedle znajduje się bardzo blisko centrum Przemyśla i jest bardzo dobrze skomunikowane.


Dom jest w trakcie budowy w technologii tradycyjnej ocieplony 15 cm styropian, pokrycie dachu blacha na rąbek stojący w kolorze grafitowym. Ogrzewanie domu za pomocą pompy ciepłą. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Okna plastikowe trzy szybowe, drzwi wejściowe, brama garażowa z możliwością sterowania. Kostka brukowa oraz ogrodzenie w cenie. W związku z wyposażeniem domu w pompę ciepła oraz mechaniczną wentylacje koszty utrzymania domu w porównaniu z ogrzewaniem gazowym są znacznie niższe. Ponadto istnieje możliwość wykorzystania powyższych urządzeń do wykonania klimatyzacji.

 

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

 

Na parterze znajduje się: garaż, przedpokój, duży przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem do ogrodu oraz toaleta i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się hall, 3 sypialnie oraz łazienka.

 

Powierzchnia domu 106,3 m2

Termin realizacji 2-3 kwartał 2018r.

Cena 359.000 PLN (3377zl za m2)