AN-STAL DEVELOPER

produkt został dodany do twojej karty
 16 675 13 84

AN-STAL DEVELOPER

Nie ma żadnych produktów
AN-STAL DEVELOPER

Od 10 lat, jako rodzinna firma, zajmujemy się produkcją oraz handlem materiałami budowlanymi. Obsługując niezliczoną ilość klientów nawiązaliśmy współpracę z wykonawcami, projektantami i konstruktorami. Prowadzimy wiele inwestycji udzielając porad i opinii. Wdrożyliśmy wiele nowych rozwiązań technologicznych, które z powodzeniem wykorzystują projektanci i wykonawcy. Zapracowaliśmy na silną pozycję na rynku oraz na miano godnego partnera do współpracy dzięki naszej rzetelności i uczciwości.

Całe nasze doświadczenie, wiedza, baza sprzętowa, bezpośredni dostęp do materiałów oraz idealny dobór najlepszych ludzi z branży pozwala nam z pełną odpowiedzialnością wejść na rynek deweloperski i zaoferować budownictwo o najwyższym standardzie.

Oferujemy ponadto szeroki wachlarz usług budowlanych. Jako generalny wykonawca robót budowlanych, pragniemy zaproponować Państwu nowe mieszkania na sprzedaż. Bazujemy na bogatym doświadczeniu oraz profesjonalizmie naszych pracowników, dzięki czemu zajmujemy na rynku pozycję, o jakiej marzą wszyscy ceniący się deweloperzy. Podkarpacie i okolice to tereny naszych działań. Jak wszyscy renomowani i godni polecenia deweloperzy, zapewniamy kompleksową i fachową obsługę na każdym etapie realizowanych przedsięwzięć budowlanych. Oferujemy wysokiej jakości, tanie mieszkania. Przemyśl jest głównym obszarem realizacji naszych inwestycji. Sprzedajemy tanie mieszkania, które są w stanie zaspokoić potrzeby bardzo wymagających klientów. Posiadamy komfortowe i funkcjonalne mieszkania o wysokim standardzie. Sprzedajemy tanie mieszkania w dobrze skomunikowanych dzielnicach. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszej ofercie mieszkanie na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy jakość, której nie powstydziliby się najlepsi deweloperzy z całej Polski.

Więcej

AN-STAL DEVELOPER

PrestaShop